Adam Lallana trafi pod skrzydła byłego trenera Liverpoolu?

Adam Lallana
Adam Lallana

Adam Lallana niebawem może odejść z Liverpoolu. Nowym miejscem gry Anglika, według medialnych doniesień, ma być Leicester City.

Sześć lat w Liverpoolu

Adam Lallana występuje w Liverpoolu od 2014 roku z Southampton za 31 milionów euro. W ubiegłym sezonie piłkarz sięgnął wraz z zespołem “The Reds” po puchar Ligi Mistrzów. Jego rola w tamtej kampanii była jednak marginalna – zagrał w trzech meczach europejskich rozgrywek.

Ostatni sezon na Anfield?

W obecnym sezonie Lallana wystąpił w 22 meczach w barwach Liverpoolu, zdobywając jednego gola. Piłkarz jednak rzadko pojawiał się w wyjściowej jedenastce lidera Premier League. Z końcem sezonu wygasa jego kontrakt z klubem i od początku rozgrywek było niemal pewne, że jest to dla niego ostatni sezon na Anfield.

Znów spotka się z Brendanem Rodgersem

Już w lutym media z Wysp Brytyjskich łączyły Anglika z Leicester City. Z informacji “The Mirror” wynika, że do finalizacji umowy może dojść w najbliższych dniach. Pozyskaniem Lallany jest zainteresowany Brendan Rodgers, który był trenerem Liverpoolu, gdy piłkarz przychodził do klubu. Obaj panowie dobrze wspominają współpracę, dlatego transfer ma dużą szansę na realizację.

Komentarze

komentarzy