Adam Nawałka po dwóch spotkaniach z Cezarym Kuleszą. Dopięcie nowego selekcjonera na ostatniej prostej?!

Wiele wskazuje na to, iż wybór nowego selekcjonera dobiega końca. Adam Nawałka wrócił do kraju i dwukrotnie spotkał się z prezesem PZPN – Cezarym Kuleszą. Rozmowy przebiegły pomyślnie, dlatego według ostatnich doniesień mediów, Kulesza już wkrótce może ogłosić osobę, która przejmie kadrę.

Wybór nowego selekcjonera wzbudzał duże emocje. W mediach pojawiła się bardzo długa lista. Znaleźli się na niej zarówno trenerzy z naszego podwórka, jak również zagraniczni szkoleniowcy. Duże poruszenie wzbudziła wizyta Fabio Cannavaro. Ostatecznie opcja zatrudnienia Włocha nie dojdzie do skutku.

Adam Nawałka o krok od ponownej pracy w reprezentacji?

Jak twierdzi Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, Adam Nawałka już wkrótce powinien zostać ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. 64-latek w czwartkowy wieczór wrócił do kraju i od razu spotkał się z Cezarym Kuleszą. Obaj panowie rozmawiali także w piątkowy poranek.

Negocjacje idą na tyle dobrze, iż finał sprawy może mieć miejsce w każdej chwili. Tym samym Adam Nawałka wróci do kadry po ponad trzech latach.