Fabia Cannavaro odrzucił opcję prowadzenia reprezentacji Polski?!

 

Jednym z nazwisk, które łączono ostatnio z posadą selekcjonera reprezentacji Polski był Fabio Cannavaro. 48-latek pojawił się nawet w naszym kraju na spotkaniu z Cezarym Kuleszą, Włoskie media informowały o owocnych rozmowach i propozycji dwuletniego kontraktu. Według ostatnich doniesień, Fabio odrzucił tę ofertę.

Pojawienie się Cannavaro w gronie kandydatów na stanowisko selekcjonera naszej kadry wzbudziło pewne zaskoczenie. Od początku sugerowano, iż Cezary Kulesza wybierze polskiego trenera. Spekulacje nabrały tempa, gdy Fabio Cannavaro spotkał się z prezesem PZPN w Warszawie. Włoskie media informowały o pozytywnych rozmowach oraz propozycji dwuletniego kontraktu.

Fabio Cannavaro nie poprowadzi reprezentacji Polski

Zupełnie inna narracja pojawiała się u polskich dziennikarzy. Nikt nie kwestionował spotkania Cannavaro z Kuleszą, ale doniesienia o ofercie miały być bajką. Wszystko wskazuje na to, iż racja leży po polskiej stronie. Jak twierdzi bowiem „La Gazzetta dello Sport”, Fabio Cannavaro odrzucił propozycję, gdyż chce się skupić na pracy w klubie. Pozostaje pytanie, skąd zatem chęć przyjazdu do Warszawy na spotkanie z Cezarym Kuleszą?

Tak czy inaczej, wybór nowego trenera nadal jest sprawą otwartą. Kto przejmie naszą kadrę? Czy rzeczywiście będzie to Polak? Czas pokaże.

Komentarze

komentarzy