Angel Di Maria podgrzewa temat transferu Messiego: Jest na to duża szansa

Cały czas pod znakiem zapytania stoi przyszłość Leo Messiego. Obecny kontrakt Argentyńczyka z Barceloną obowiązuje do końca sezonu. Nie można zatem wykluczyć, że 33-latek zakończy w tym roku swoją niezwykłą przygodę z „Dumą Katalonii”. W szczególności, że Leo Messi będzie mógł najprawdopodobniej liczyć na ciekawą ofertę z PSG. O transferze swojego rodaka wypowiedział się Angel Di Maria.

Ogromne zamieszanie wzbudziły relacje Leo Messiego z klubem w trakcie letniego okna transferowego 2020. Argentyńczyk otwarcie przyznał, iż chce opuścić zespół z Camp Nou. Ostatecznie zarząd Barcelony doszedł do porozumienia z zawodnikiem, by ten został w klubie i wypełnił kontrakt, który obowiązuje do końca sezonu 2020/2021.

Jak na razie w mediach nie porusza się nawet tematu nowej umowy Messiego. Większą uwagę przykuwa aktualny kontrakt 33-latka, a dokładniej warunki finansowe tego porozumienia. Biorąc pod uwagę kłopoty „Dumy Katalonii” z pieniędzmi, Barcelona może mieć problem, by spełnić żądania Argentyńczyka.

Di Maria porusza temat transferu Messiego

Niewiele klubów stać na Leo Messiego. Być może jedną z takich drużyn jest PSG. 33-latka łączy się z przeprowadzką do paryskiej ekipy od dłuższego czasu. Temat transferu gwiazdy Barcelony poruszył jego rodak – Angel Di Maria w rozmowie z Canal+: Mam nadzieję, że Leo Messi dołączy do PSG. Myślę, że jest na to duża szansa. Musimy być spokojni i pozwolić, by sprawy się rozwinęły.

Z wypowiedzi zawodnika paryskiej ekipy nie jest zadowolony Ronald Koeman, który otwarcie skrytykował postawę Di Marii – Jak dla mnie to oznaka braku szacunku. Nie mówi się o zawodnikach innego klubu. Nie jest to dobre, zwłaszcza biorąc pod uwagę mecz w Lidze Mistrzów. 

Barcelona zmierzy się z PSG w ramach 1/8 finału LM.

 

Komentarze

komentarzy