Antonio Conte waha się w kwestii przejęcia Tottenhamu?!

Bardzo prężnie przebiegały rozmowy Tottenhamu z Antonio Conte. Wydawać by się mogło, że ogłoszenie włoskiego szkoleniowca nowym trenerem „Kogutów” jest kwestią czasu. Nastroje studzi nieco Sky Italia. Według wspominanego źródła, Conte nie jest jeszcze do końca przekonany w kwestii przejęcia ławki trenerskiej londyńskiego zespołu.

Tottenham dość długo zwlekał z rozpoczęciem konkretnych rozmów z potencjalnym, nowym szkoleniowcem. Niespodziewanie priorytetem „Kogutów” stał się Antonio Conte. Rozmowy w sprawie zatrudnienia włoskiego trenera nabierały tempa. Dodatkowo w mediach mówiło się o zatrudnieniu jeszcze jednego, istotnego człowieka. Jest nim Fabio Paratici, były dyrektor sportowy Juventusu.

Niepewność Conte?

Jak informuje jednak Sky Italia, Antonio Conte nie jest do końca przekonany w kwestii pracy w Tottenhamie. Według wspominanego źródła, były trener Interu ma poważne obawy, iż nie jest w stanie osiągnąć sukcesu z ekipą „Kogutów” w jak najkrótszym czasie. Z kolei zarząd londyńskiego klubu liczy na to, że Conte stworzy długoterminowy projekt.

Sky Italia twierdzi, iż Antonio Conte ogłosi swoją decyzję do poniedziałku.

Komentarze

komentarzy