Antonio Rudiger zostanie jednym z najlepiej zarabiających defensorów na świecie?!

Tylko do końca sezonu Antonio Rudiger jest związany z Chelsea. Wszystko wskazuje na to, iż niemiecki defensor opuści Stamford Bridge. Według najnowszych doniesień mediów, Rudiger wraz ze zmianą klubu może liczyć na ogromną podwyżkę. 28-latek zostałby jednym z najlepiej zarabiających defensorów na świecie.

Od momentu, gdy ekipę ze Stamford Bridge przejął Thomas Tuchel, Antonio Rudiger jest bardzo ważnym elementem zespołu. Niemiec przyczynił się m.in. do wygrania Ligi Mistrzów. Trudno wyobrazić sobie obecną Chelsea bez 28-latka. Taki scenariusz jest jednak bardzo prawdopodobny.

Rudiger najlepiej zarabiającym defensorem na świecie?

Jak twierdzi Sami Mokbel z „Daily Mail”, Antonio Rudiger opuści londyński klub. Według wspominanego dziennikarza, niemiecki defensor nie może dogadać się z zarządem w sprawie nowego kontraktu. Taki przebieg wydarzeń chcą wykorzystać inne czołowe europejskie ekipy.

Sami Mokbel uważa, iż wraz ze zmianą klubu i podpisaniem kontraktu z nową drużyną na zasadzie wolnego transferu, Antonio Rudiger zostanie jednym z najlepiej zarabiających obrońców na świecie. Aktualnie 28-latek inkasuje około 100 tys. funtów tygodniowo. Niemiec może otrzymać umowę na mocy której będzie zarabiać około 400 tys. funtów tygodniowo.

Zainteresowanie Rudigerem wykazują: Real Madryt, PSG, Bayern Monachium i Juventus.

Komentarze

komentarzy