Arkadiusz Milik kontuzjowany? Może przegapić prestiżowe spotkanie!

Z pewnością zupełnie inaczej Arkadiusz Milik wyobrażał sobie atmosferę w Marsylii. Z klubem pożegnał się André Villas-Boas, a rozwścieczeni „kibice” zaatakowali ośrodek treningowy zespołu. Mimo to, 26-latek zdołał już zanotować debiutanckie trafienie dla ekipy z Ligue 1. Niestety, Polak najprawdopodobniej nie pomoże swojej drużynie w najbliższym, niezwykle ważnym spotkaniu z PSG. Według ostatnich doniesień mediów, snajper nabawił się kontuzji uda.

Mimo wszystko było pewnym zaskoczeniem, iż Arkadiusz Milik dwa dni po ogłoszeniu transferu do Marsylii, pojawił się na murawie francuskiej ekstraklasy podczas starcia z Monaco. Warto pamiętać, że Polak nie grał w Napoli, gdyż nie został zgłoszony do żadnych rozgrywek. W związku z tym, 26-latek nie miał żadnego rytmu meczowego.

Kontuzja Arkadiusza Milika?

W trakcie rywalizacji z Lens, Milik znalazł się w wyjściowej jedenastce swojego zespołu, strzelając nawet debiutanckiego gola. Reprezentant Polski spędził na murawie niecałą godzinę, schodząc z boiska w drugiej części rywalizacji. Niewykluczone, że zmiana była podyktowana problemami zdrowotnymi zawodnika.

Jak twierdzi bowiem RMC Sport, Arkadiusz Milik nabawił się kontuzji uda i dlatego nie był obecny na piątkowym treningu Marsylii. Z powodu urazu Polak najprawdopodobniej nie zagra w niedzielnym starciu z PSG.

Komentarze

komentarzy