Debiutancki gol Arkadiusza Milika w Marsylii! [WIDEO]

W trakcie zimowego okna transferowego Arkadiusz Milik zmienił klub, przenosząc się z Napoli do Olympique Marsylii. Wybór Polaka był szeroko komentowany w mediach. Chwilę po przeprowadzce Milik zadebiutował w Ligue 1, wchodząc w drugiej połowie starcia z Monaco. Tym razem 26-latek po raz pierwszy pojawił się w wyjściowym składzie. Polak zanotował debiutanckie trafienie dla francuskiej ekipy w trakcie rywalizacji z Lens.

Sytuacja Olympique Marsylii jest bardzo niepokojąca. Najpierw „kibice” zaatakowali ośrodek treningowy klubu, a następnie z posady trenera zrezygnował Andre Villas-Boas. A to wszystko w trakcie sezonu, gdy Marsylia notuje rozczarowujące wyniki w Ligue 1.

Debiutancki gol Milika

Powiedzieć zatem, iż szanse Marsylii w rywalizacji z dobrze spisującą się ekipą Lens nie były najwyższej to tak, jakby nie powiedzieć nic. Wbrew wszystkiemu, piłkarze Marsylii spisują się w środowy wieczór bardzo dobrze. Zespół Milika prowadzi do przerwy 2:0. Polak wpisał się na listę strzelców, notując tym samym debiutanckie trafienie dla nowego klubu.

Komentarze

komentarzy