Arkadiusz Milik odrzucił ofertę Romy?!

Milik
Arkadiusz Milik

W poniedziałkowy wieczór pojawiła się informacja na temat porozumienia Napoli z Romą w sprawie transferu Arkadiusza Milika. Jak donosiły źródła, wszystko było w rękach Polaka, który miał zadecydować, czy chce dołączyć do rzymskiej ekipy. Według ostatnich informacji, Arkadiusz Milik odrzucił opcję przeprowadzki do zespołu ze stolicy Włoch!

Od początku Polak liczył na przenosiny do Juventusu. Turyński klub porzucił opcję sprowadzenia napastnika ze względu na zmianę trenera. Drużynę przejął Andrea Pirlo, który niespecjalnie zabiegał o transfer reprezentanta Polski.

Milik nie chce przejść do Romy?

Przez cały czas, Roma monitorowała sytuację Milika. Ze względu na brak porozumienia Napoli z Juventusem, rzymski klub zintensyfikował starania o 26-latka. Według poniedziałkowych doniesień Fabrizio Romano, obie ekipy doszły do porozumienia w kwestii kwoty transferu. Arkadiusz Milik miałby kosztować Romę 25 milionów euro (razem z bonusami).

W rękach snajpera Napoli pozostawała ostateczna decyzja. Jak twierdzi La Gazzetta dello Sport, Arkadiusz odrzucił propozycję przenosin do Rzymu. Nie skusiły snajpera nawet zarobki rzędu 5 milionów euro.

Co dalej?

Kibice oraz eksperci zastanawiają się, jaki zatem plan ma Arkadiusz Milik. Co prawda opcja przeprowadzki do Romy nie była wymarzonym rozwiązaniem, jednakże biorąc pod uwagę okoliczności, trudno spodziewać się lepszej opcji. Być może Milik rzeczywiście rozważa wypełnienie kontraktu z Napoli.