Barcelona i Atletico negocjują transfer Griezmanna!

Antoine Griezmann
Antoine Griezmann

Szerokim echem odbiła się sprawa Antoine’a Griezmanna. Na starcie obecnego sezonu francuski zawodnik otrzymywał niewiele minut od Diego Simeone, a Barcelona widziała w tym celowość, jaką podejmuje madrycki zespół, by nie skorzystać z klauzuli wykupu. Według ostatnich doniesień mediów, oba kluby mogą dojść do porozumienia w sprawie transferu definitywnego za mniejszą kwotę niż ustalono w porozumieniu.

Na czym polega przypadek Griezmanna? Od początku kampanii 2022/2023, Francuz otrzymuje niewiele minut i cały czas wchodzi na murawę po godzinie gry. „Duma Katalonii” twierdzi, że to efekt klauzuli, którą posiada Griezmann. Atletico musi wykupić 31-latka, jeśli ten rozegra odpowiednią liczbę minut. Barcelona uważa, że „Los Rojiblancos” celowo rezygnują z gry Griezmanna i klub ze Spotify Camp Nou chciał iść nawet do sądu.

Atletico wykupi Griezmanna?

Jak twierdzi Loic Tanzi z L’Equipe, oba kluby najprawdopodobniej dojdą jednak do porozumienia w sprawie definitywnego transferu. Według wspomnianego źródła, Atletico wykupi Francuza za około 25 milionów euro, dzięki czemu Griezmann wróci do regularnej gry od pierwszej minuty.

Komentarze

komentarzy