Branislav Ivanovic coraz bliższy powrotu do Premier League!

Od początku sierpnia, Branislav Ivanovic pozostaje bez klubu. Serb zakończył swoją ponad trzyletnią przygodę z Zenitem. Choć w przyszłym roku defensor skończy 37 lat, to były gracz Chelsea nadal liczy na atrakcyjną ofertę. Jak się okazuje, Ivanovic już wkrótce może powrócić do Premier League. Poważne zainteresowanie zawodnikiem wykazuje West Bromwich Albion. 

Tuż po odejściu z Zenitu, Ivanovic był łączony z powrotem do Anglii. Opcję sprowadzenia obrońcy rozważał Everton, jednakże „The Toffees” ostatecznie porzucili takie rozwiązanie, dlatego temat przeprowadzki Branislava do Liverpoolu szybko upadł. Co ciekawe, Ivanovic nadal może liczyć na grę w Premier League.

West Bromwich Albion sprowadzi Ivanovicia?

Jak informuje John Percy z The Telegraph, West Bromwich Albion prowadzi zaawansowane rozmowy z Ivanvociciem w sprawie gry Serba w ekipie beniaminka angielskiej ekstraklasy. Według wspomnianego źródła, istnieje prawdopodobieństwo, że w ciągu najbliższych dwóch dni Branislav Ivanovic podpisze kontrakt.

Defensor miałby się związać z West Bromem na jeden sezon. Tym samym, Ivanovic powróciłby do Anglii po ponad trzech latach.