Christian Eriksen może wrócić do Premier League?!

Od połowy grudnia ubiegłego roku, Christian Eriksen oficjalnie pozostaje bez klubu. Duński pomocnik musiał zakończyć swoją przygodę z Interem, gdyż przepisy obowiązujące we Włoszech uniemożliwiały mu dalszą grę w Serie A. Nie oznacza to, iż 29-latek musi zakończyć karierę. Eriksen może grać w innych ligach. Jest opcja, że pomocnik wkrótce wróci do Premier League. Według ostatnich doniesień mediów, zainteresowanie Christianem Eriksenem wykazuje Brentford.

Aktualnie Christian Eriksen trenuje indywidualnie. W swoim ostatnim wywiadzie 29-latek przyznał, że jego celem jest gra na mundialu w Katarze. Oznacza to, iż 29-latek nie zamierza kończyć piłkarskiej kariery. Co więcej, Eriksen cały czas chce rywalizować na najwyższym poziomie.

Christian Eriksen wróci do Premier League?!

Niewykluczone, że duńskiemu pomocnikowi uda się zrealizować ten cel. Jak informuje bowiem „The Athletic”, zainteresowanie 29-latkiem wykazuje Brentford. Ekipa z Premier League chciałaby podpisać kontrakt z zawodnikiem do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenia o rok.