Christian Eriksen wrócił do treningów!

Bardzo trudne chwile przeżył Christian Eriksen w trakcie Euro 2020. Reprezentant Danii doznał zatrzymania akcji serca. Dzięki szybkiej reakcji udało się uratować życie piłkarza Interu. Nadal pod dużym znakiem zapytania stoi kariera 29-latka. Eriksen wrócił jednak do aktywności fizycznej i trenuje indywidualnie w siedzibie byłego klubu.

Cały czas Christian Eriksen nie może wrócić na boisko. Duńczyk nie otrzymał pozwolenia na grę od władz Serie A, więc jego kariera w Interze jest praktycznie przekreślona. Trudno również powiedzieć, czy Eriksen będzie zdolny do gry w jakiejkolwiek innej lidze.

Eriksen wrócił do treningów

29-latek rozpoczął jednak treningi w ośrodku swojego byłego klubu – Odense Boldklub. Poinformował o tym rzecznik duńskiej ekipy w rozmowie z Reuters – Eriksen skontaktował się z nami w sprawie ćwiczeń i trenuje indywidualnie. To dla niego naturalne, ponieważ grał tutaj w młodości i mieszka niedaleko. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy zapewnić mu zaplecze treningowe.

Christian Eriksen związany jest z Interem do 2024 roku. Wiele wskazuje na to, 29-latek opuści zespół z Mediolanu w najbliższych miesiącach.

Komentarze

komentarzy