Co z przyszłością Griezmanna? Możliwy zwrot akcji!

Antoine Griezmann

W związku z problemami Barcelony w kontekście limitu wynagrodzeń, zespół z Camp Nou przygotowywał się na pożegnanie jednego z kluczowych zawodników. Głównym faworytem wydawał się Antoine Griezmann. Według ostatnich doniesień mediów, francuski piłkarz może zostać w Barcelonie. Trwają rozmowy w sprawie obniżenia pensji 30-latka.

Brak przedłużenia umowy Messiego w trakcie obowiązywania kontraktu Argentyńczyka mocno pokomplikował plany Barcelony. „Duma Katalonii” zaczęła pracować nad zredukowaniem listy płac. Jednym z poważnych kandydatów do opuszczenia klubu był Antoine Griezmann, który przoduje w kontekście zarobków.

W pewnym momencie wydawało się, że Barcelona przeprowadzi wielką wymianę z Atletico. Na Camp Nou miał przenieść się Saul, natomiast do Madrytu powróciłby Griezmann. Rozmowy stanęły jednak w martwym punkcie i aktualnie taka transakcja jest mało prawdopodobna.

Griezmann zostanie w Barcelonie?

Co więcej, jak twierdzi Matteo Moretto ze Sky Sport, Antoine Griezmann jest znacznie bliżej pozostania Barcelony niż transferu. Według wspomnianego źródła, trwają obecnie rozmowy w sprawie obniżki pensji francuskiego zawodnika. Zarząd „Dumy Katalonii” szuka takiego rozwiązania, by zatrzymać 30-latka.

Komentarze

komentarzy