Dani Ceballos zdradził termin powrotu Premier League!

Nadal Premier League nie podała oficjalnej informacji w sprawie powrotu rozgrywek. W trakcie rozmowy z mediami, tę tajemnicę zdradził Dani Ceballos. Zawodnik Arsenalu zakomunikował bowiem, iż liga wróci 20 czerwca.

Zespoły z Premier League wznowiły treningi. Jak na razie, przygotowania odbywają się w małych grupach przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Niektóre angielskie ekipy mogą mieć problemy ze skompletowaniem pełnej kadry. Części piłkarzy obawia się bowiem powrotu zmagań. W tym gronie jest m.in. N’Golo Kante. 

Premier League wraca 20 czerwca?!

W kwestii konkretnego terminu powrotu Premier League wygadał się Dani Ceballos. Hiszpan, który obecnie jest na wypożyczeniu w Arsenalu, zdradził informację w trakcie rozmowy z hiszpańskim radiem RTVE – Rozpoczniemy zmagania nieco później, niż w Hiszpanii. Liga zostanie wznowiona 20 czerwca.

Początkowo angielskie media sugerowały, że rozgrywki wrócą 13 czerwca. Obawy części środowiska spowodowały przesunięcie daty.

Ceballos chce wrócić do Madrytu

Można przypuszczać, że Arsenal dojdzie do porozumienia z Realem w sprawie przedłużenia pobytu Ceballosa w Londynie do końca sezonu. Sam zawodnik wielokrotnie podkreślał, że po finiszu kampanii chce wrócić do Madrytu, by walczyć o miejsce w składzie „Królewskich”.

Nie wiadomo jednak, czy Zidane ma plany względem pomocnika.

Komentarze

komentarzy