Drużyna RTTK w EA Sports 24 i oficjalna premiera gry

darmowe pilka

W piątek 29 września znacznie poszerzyło się grono graczy EA Sport 24. To tego dnia wszystkie osoby bez edycji Ultimate albo specjalnych subskrypcji mogły po raz pierwszy zagrać w grę. Tego dnia ukazała się też nowa specjalna drużyna – Road To The Knockouts.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

EA Sports 24 z oficjalną premierą

Do wczoraj w grę EA Sports 24 mogli grać jedynie nabywcy wersji Ultimate, a także posiadacze specjalnych subskrypcji. W piątek jednak grono graczy zdecydowanie się rozszerzyło, gdyż gra doczekała się oficjalnej premiery. Sprawdź zatem jak dobrze zacząć Ultimate Team i szybko zarobić pierwsze coinsy na start gry.

Drużyna i event RTTK

Tradycyjnie w piątek o 19:00 do gry został dodany nowy event – Road To The Knockouts (RTTK). Ma on związek z Ligą Mistrzów, kobiecą Ligą Mistrzów, Ligą Europy i Ligą Konferencji. Wyniki spotkań w tych rozgrywkach będą miały odzwierciedlenie na zawodników i zawodniczki w grze. Specjalni piłkarze będą mogli otrzymać podwójny upgrade. Jeden, jeżeli klub wygra co najmniej dwa mecze w fazie grupowej i drugi za awans do fazy pucharowej. W paczkach można trafić specjalnie wersje między innymi: Haalanda, Bruno Fernandesa, Osimhena, Saki, Opendy, Luisa Diaza czy Edina Dzeko.

Komentarze

komentarzy