Duet z Valencii odejdzie za grosze?!

Ostatnie decyzje władz Valencii z pewnością mogą niepokoić kibiców. Klub zamierza pożegnać się z kilkoma kluczowymi zawodnikami. Zespół opuścił już Ferran Torres, który trafił do Manchesteru City. Pierwsi w kolejce do sprzedaży są Dani Parejo oraz Francis Coquelin. 

Już w momencie realizacji transferu Ferrana Torresa do ekipy „The Citizens” mówiono, iż Valencia otrzymuje bardzo małe pieniądze za tak utalentowanego piłkarza. Według medialnych spekulacji, klub z La Liga otrzymał około 25 milionów euro.

Parejo i Coquelin w Villarreal?

Z klubem mają rozstać się także Dani Parejo oraz Francis Coquelin. Jak informuje Hector Gomez, wspomniana dwójka trafi do ligowego rywala, drużyny Villarreal. Również w tym przypadku, można mówić o całkowitej porażce negocjacyjnej „Nietoperzy”.

Jak dodaje bowiem wspomniany dziennikarz, zespół z Walencji ma otrzymać za tych dwóch piłkarzy… około 13 milionów euro. Zarówno Parejo, jak i Coquelin mają ważne umowy do końca sezonu 2021/2022, więc niepewna sytuacja kontraktowa nie była powodem atrakcyjnej ceny.

To nie koniec

Na sprzedaży Parejo i Coquelina nie skończy się rewolucja w Valencii. Z drużyną mogą jeszcze pożegnać się tacy gracze, jak Kondogbia, Rodrigo, Gameiro, Diakhaby czy Cillessen.