Dwa kluby walczą o Achrafa Hakimiego!

Wszystko wskazuje na to, iż Achraf Hakimi opuści Mediolan w trakcie letniego okna transferowego. Inter szuka pieniędzy z tytułu sprzedaży kluczowego zawodnika. Jeśli wierzyć mediom, triumfator Serie A z sezonu 2020/2021 wytypował Marokańczyka. W grze o 22-latka są dwa zespoły – PSG oraz Chelsea.

Sytuacja finansowa Interu jest bardzo nieciekawa. Z tego też powodu Antonio Conte opuścił ekipę mistrza Włoch. Mediolański zespół poinformował bowiem szkoleniowca, iż jest zmuszony do sprzedaży przynajmniej jednego kluczowego zawodnika. Wygląda na to, że z drużyną rozstanie się Achraf Hakimi.

Dwa zespoły walczą o Hakimiego

Początkowo wyraźnym faworytem w wyścigu o Achrafa Hakimiego była ekipa PSG, która złożyła konkretną propozycję rzędu 60 milionów euro. Jak się okazuje, marokańskiego zawodnika widzi w swoich szeregach również Chelsea. Według informacji „The Athletic”, klub ze Stamford Bridge zrównał ofertę paryskiej drużyny.

Inter cały czas oczekuje 80 milionów euro za Marokańczyka. Na ten moment trudno powiedzieć, który zespół jest bliżej sprowadzenia 22-latka.

 

Komentarze

komentarzy