Grzegorz Krychowiak z negatywnym wynikiem testu. Jest szansa na występ w starciu z Anglią!

We wtorkowy poranek PZPN poinformował o dwóch pozytywnych wynikach testów na koronawirusa. Wyszły one u Grzegorza Krychowiaka oraz Kamila Piątkowskiego. Z tą różnicą, iż pomocnik Lokomotiwu Moskwa jest ozdrowieńcem, dlatego istniała szansa, iż 31-latek wystąpi w rywalizacji z Anglią. Drugi test Krychowiaka wyszedł negatywny. Rozpoczął się zatem wyścig z czasem.

Sytuacja kadrowa przed meczem z Anglią nie jest najciekawsza. Jak wiadomo, Robert Lewandowski nie zagra w tym meczu z powodu kontuzji. Nowe badania wykazały, iż snajper Bayernu może pauzować przez miesiąc. Wcześniej pozytywny wynik testu na koronawirusa uzyskał Mateusz Klich, który nie zagrał w starciach z Węgrami i Andorą. Teraz doszli Grzegorz Krychowiak oraz Kamil Piątkowski.

Krychowiak i Klich z szansą na grę?!

Podczas wtorkowej konferencji prasowej Filip Adamus poinformował, iż kolejny test Grzegorza Krychowiaka okazał się negatywny, dlatego reprezentacja Polski rozpoczyna procedurę, która pozwoli zagrać 31-latkowi w rywalizacji z Anglią. Co ciekawe, jest jeszcze jeden zawodnik, którego wynik testu był negatywny.

Tym graczem jest Mateusz Klich. Na ten moment nie wiadomo, czy pomocnik Leeds wyruszy razem z Krychowiakiem do Anglii, by dołączyć do reszty kadry.