Isco może zmienić klub: Chciałby spróbować swoich sił w innej lidze

Już wkrótce Real Madryt może pożegnać się z Isco. Hiszpański pomocnik nie jest zadowolony ze swojej pozycji w klubie. 28-latek z reguły zaczyna mecze na ławce rezerwowych. Jak zdradził agent piłkarza, Isco chciałby spróbować swoich sił w innej lidze. Jak na razie zawodnik nie otrzymał jednak konkretnej oferty.

Isco z pewnością nie jest graczem, od którego Zinedine Zidane ustala wyjściową jedenastkę. Wystarczy powiedzieć, że 28-latek podczas tego sezonu tylko trzykrotnie rozpoczął mecz od pierwszej minuty, nie wychodząc nawet raz na drugą połowę spotkania. Media spekulowały o wyraźnym niezadowoleniu pomocnika z zaistniałej sytuacji.

Isco zmieni klub?

Nic dziwnego, że coraz częściej mówi się o możliwym transferze Hiszpana. Atmosferę podgrzał agent piłkarza, który otwarcie powiedział o chęci zmiany otoczenia przez zawodnika – Isco chciałby spróbować swoich sił w innej lidze. Na ten moment nie mamy jednak oficjalnej oferty. Dalsza gra w Realu nie będzie dla Isco problemem – oznajmił agent w rozmowie z El Larguero.

Obecny kontrakt Isco obowiązuje do 2022 roku. 28-latka przymierza się przede wszystkim do Premier League oraz Serie A.

Komentarze

komentarzy