Kibice PSG nie chcą Pogby? Przed stadionem pojawił się specjalny transparent!

Nasilają się spekulacje w sprawie przyszłości Paula Pogby. Francuski pomocnik nadal nie podpisał nowej umowy z Manchesterem United, a obecny kontrakt obowiązuje tylko do końca przyszłego sezonu. Nic dziwnego, że media łączą 28-latka z przenosinami do innego klubu. Głównym faworytem wydaje się PSG. Co ciekawe, przed stadionem zespołu z Ligue 1 pojawił się specjalny transparent, który nie popiera tego transferu. 

Cały czas trwają rozmowy w kontekście przyszłości Pogby. Jeśli wierzyć ostatnim spekulacjom, Francuz odrzucił propozycję nowego kontraktu. Manchester United miał zaoferować 28-latkowi pensje rzędu 350 tys. funtów tygodniowo. Jeśli Paul Pogba rzeczywiście odmówił złożenia podpisu pod nową umową, to transfer w letnim oknie wydaje się wręcz nieunikniony. Zespół z Old Trafford na pewno nie będzie chciał tracić takiego zawodnika na zasadzie wolnego transferu.

Kibice PSG nie chcą Pogby?

W związku z nasilającymi się spekulacjami na temat transferu Paula Pogby do PSG, przed obiektem ekipy z Ligue 1 pojawił się specjalny transparent, który sprzeciwia się ewentualnej transakcji.

Kibice napisali: Pogba, powinieneś posłuchać się swojej matki. Ona nie chce Cię tutaj. My też nie. Dlaczego sympatycy PSG nawiązują do matki Paula Pogby? Piłkarz Manchester United udzielił w przeszłości wywiadu, w którym wyznał, iż jego rodzie są sympatykami Marsylii, dlatego nie chce dołączyć do odwiecznego rywala tej ekipy, czyli PSG.

Odpowiednie stowarzyszenia kibiców PSG odcinają się jednak od tego transparentu. Nie jest to zatem oficjalny ruch kibiców.