Kiedy Matty Cash może zadebiutować w reprezentacji Polski? Pojawiły się nowe informacje!

Wiele wskazuje na to, iż sprawa gry Matty’ego Casha w reprezentacji Polski powoli dobiega końca. Według ostatnich doniesień mediów, piłkarz Aston Villi już w tę sobotę spotka się z Paulo Sousą, a następnie zawita do polskiej ambasady. Plan jest taki, by Cash wziął udział w listopadowym zgrupowaniu kadry.

Niejednokrotnie Matty Cash wypowiadał się na temat gry w biało-czerwonych barwach. Prawy defensor rozpoczął starania o polskie obywatelstwo i czeka na zakończenie kwestii formalnych. Nowe wieści w sprawie piłkarza Aston Villi sugerują, że papierkowa robota jest już w ostatniej fazie.

Cash pojawi się na listopadowym zgrupowaniu?

Jak informuje Piotr Koźmiński z serwisu WP Sportowe Fakty, Paulo Sousa zasiądzie na trybunach podczas piątkowego starcia Arsenal – Aston Villa, a już w sobotę spotka się z Mattym Cashem i jego rodziną. Piłkarz AV pojawi się także w polskiej ambasadzie. Według wspominanego źródła, Paulo Sousa liczy na to, że Cash będzie mógł otrzymać powołanie na listopadowe zgrupowanie kadry, by mógł jak najszybciej poznać reprezentację.