Kiedy Sergio Ramos zadebiutuje w PSG? Pojawiły się nowe informacje!

Od lipca 2021 roku Sergio Ramos jest zawodnikiem PSG. Hiszpański defensor zmagał się z problemami zdrowotnymi, więc nie zadebiutował jeszcze w barwach paryskiego klubu. Wiele wskazuje na to, iż Ramos może pojawić się w koszulce PSG jeszcze w tym miesiącu. Ostatnie doniesienia sugerują, iż środkowy obrońca znajdzie się w kadrze na starcie z Nantes. 

Wokół sytuacji zdrowotnej Sergio Ramosa pojawiło się wiele spekulacji. Na początku listopada sugerowano nawet, iż PSG może rozwiązać kontrakt z hiszpańskim piłkarzem. Szybko zdementowano tę informację, a Ramos krok po kroku przygotowywał się do debiutu.

Ramos zagra z Nantes?

Według doniesień L’Equipe, Sergio Ramos jest w dobrej dyspozycji i może znaleźć się w kadrze meczowej na sobotnie starcie z Nantes. W przypadku, gdy Ramos zostanie włączony do drużyny, zapewne w grę wchodziłoby wejście z ławki.

Warto pamiętać, że w środku tygodnia piłkarze PSG rozegrają istotne starcie z Manchesterem City w ramach 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Tutaj obecność doświadczonego Ramosa może być ważniejsza.

Komentarze

komentarzy