Kolejna zmiana w Premier League. Dean Smith zwolniony z Aston Villi!

Sporo dzieje się w kontekście ławek trenerskich w klubach z Premier League. W sobotę z posadą pożegnał się Daniel Farke, a Norwich ma już czterech kandydatów. Zmiana następuje również w Aston Villi. Zespół z Birmingham poinformował, iż Dean Smith nie jest już szkoleniowcem pierwszej drużyny.

Po raz kolejny Aston Villa wydała sporo pieniędzy w letnim oknie transferowym. Było to jednak podyktowane sprzedażą Jacka Grealisha do Manchesteru City za prawie 120 milionów euro. Klub z Birmingham dokonał ciekawych wzmocnień, sprowadzając m.in. Emiliano Buendię, Leona Baileya czy Danny’ego Ingsa.

Dean Smith zwolniony z AV

Transfery nie poszły w parze z wynikami. Wystarczy powiedzieć, że przed meczem z Southampton piłkarze Aston Villi mieli na swoim koncie raptem 10 punktów zdobytych w 10 meczach, a także serię czterech porażek z rzędu w Premier League. Niechlubne rezultaty trwają, gdyż w piątkowy wieczór klub z Birmingham przegrał na wyjeździe ze „Świętymi” 0:1.

Ten rezultat zadecydował o przyszłości Deana Smitha. Aston Villa poinformowała w niedziele popołudnie, iż angielski szkoleniowiec opuścił klub.

Komentarze

komentarzy