Kolejne uszkodzone trofeum Red Bulla [Wideo]

Red Bull darmowe

Red Bull po raz kolejny wygrał wyścig F1. Tym razem Max Verstappen był najlepszy w Belgii. Tuż za Holendrem uplasował się Sergio Perez. Po raz drugi z rzędu zostało uszkodzone trofeum Red Bulla, choć Lando Norrisa nie było na podium.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Red Bull z rozbitym trofeum

Red Bull ma smykałkę do zdobywania trofeów, ale ostatnimi czasy powinien zadbać o to, aby być w stanie zachować nagrodę w przyzwoitym stanie. Na Silverstone trofeum Maxa spadło z podium, na Hungaroring zostało rozbite (w tych sytuacjach winą można obarczyć Lando Norrisa). Tym razem Brytyjczyka na podium zastąpił Charles Leclerc, ale nagroda nie pozostała nienaruszona.

W trakcie pamiątkowego zdjęcia Red Bulla rozlał się szampan, a członkowie zespołu zaczęli uciekać. Strącona została tabliczka, spadła prosto na nagrodę dla najlepszego konstruktora.

Kiedy kolejny wyścig F1?

Kierowcy po półmetku sezonu udali się na wakacje, a więc czeka nas dłuższa przerwa od wyścigów. Najbliższy odbędzie się w Holandii. Weekend na Zandvoort rozpocznie się 25 sierpnia, a wyścig zaplanowano na 27 sierpnia.

Komentarze

komentarzy