Konferencja prasowa Paulo Sousy. Głównym tematem Matty Cash!

W poniedziałek o godzinie 14:00 rozpoczęła się konferencja prasowa Paulo Sousy otwierająca listopadowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Głównym tematem spotkania z dziennikarzami był oczywiście Matty Cash, który rozpoczyna przygodę z biało-czerwonymi diabłami.

W ostatnim czasie Paulo Sousa musiał pozostać w Portugalii i nie pojawił się na kilku zaplanowanych meczach w Polsce. Wszystko za sprawą pozytywnego wyniku testu na koronawirusa. Selekcjoner reprezentacji Polski ujawnił, iż czuje się dobrze – Wszystko minęło dość szybko (Koronawirus). To nie były łatwe momenty. Odczekałem 10 dni i wykonałem test, który dał wynik negatywny.

Kiedy debiut Matty’ego Casha?

Głównym tematem konferencji był oczywiście Matty Cash, który zameldował się w niedziele na zgrupowaniu. Kiedy możemy spodziewać się debiutu defensora Aston Villi? Paulo Sousa nie wyklucza, że nastąpi to już w starciu z Andorą – Jeśli chodzi o mecz z Andorą, uwzględniam Matty Casha jako zawodnika, który może wystąpić.

Zrealizowanie wszystkich procedur potwierdził Kuba Kwiatkowski – Matty Cash może u nas grać. Wszystko od strony formalnej jest w porządku.

Paulo Sousa wypowiedział się również o roli Matty’ego Casha w reprezentacji – Liczę na to, że Cash będzie skutecznie konkurował z zawodnikami na swojej pozycji. Daje nam to więcej opcji w naszym systemie gry.

Nie zabrakło pytań w kontekście najbliższego rywala, o którym wypowiedział się selekcjoner naszej kadry: Andora u siebie gra w sposób agresywny, powiedziałbym na granicy czerwonej kartki.

Komentarze

komentarzy