Konkretny termin powrotu Arkadiusza Milika w końcu ustalony?!

Cały czas czekamy na pierwszy występ Arkadiusza Milika w sezonie 2021/2022. Reprezentant Polski od końcówki maja zmagał się z kontuzją kolana, efektem czego nie tylko opuścił Euro 2020, ale również początek kampanii w Marsylii. Wiele wskazuje na to, iż 27-latka w końcu zobaczymy na murawie.

Na temat sytuacji polskiego napastnika wypowiedział się w zeszłym tygodniu trener Marsylii – Jorge Sampaoli. Szkoleniowiec francuskiej ekipy optymistycznie podchodził do sprawy i miał nadzieję, że Milik dostanie kilka minut w rywalizacji z Lens. Tak się jednak nie stało.

Milik wraca do gry

Dziennikarze L’Equipe nie mają jednak wątpliwości. Arkadiusz Milik jest w 100% gotowy do gry, dlatego znajdzie się w kadrze meczowej na czwartkowy pojedynek z Galatasaray w Lidze Europy. Marsylia rozpoczęła zmagania w europejskich pucharach od remisu 1:1 z Lokomotiwem Moskwa.

Był to rozczarowujący wynik, gdyż francuski klub prowadził od 59. minuty, a także grał z przewagą jednego zawodnika. Mimo to rosyjski klub zdołał doprowadzić do wyrównania.