Kylian Mbappe otrzymał zaskakującą propozycję od PSG? Miałby specjalną rolę w klubie!

PSG stara się za wszelką cenę zatrzymać Kyliana Mbappe w klubie. Na ten moment wydaje się, że francuski zawodnik przeniesie się do Madrytu i zostanie graczem Realu. 23-latek ma ustne porozumienie z ekipą „Królewskich”. Według ostatnich doniesień mediów, zespół z Paryża decyduje się na desperackie kroki, by zachęcić Mbappe do przedłużenia umowy. Francuz miałby otrzymać specjalną rolę. Mowa o pełnieniu funkcji dyrektora projektu sportowego, dzięki czemu decydowałby o zawodnikach oraz wyborze trenera. 

Tylko do końca obecnego sezonu obowiązuje umowa Kyliana Mbappe z PSG. Oznacza to, iż w najbliższy weekend Francuz być może rozegra swój ostatni mecz dla paryskiej ekipy. Choć czasu pozostaje niewiele, zarząd tegorocznego mistrza Ligue 1 nie składa broni i stara się jeszcze zachęcić Mbappe do przedłużenia kontraktu.

Zaskakująca propozycja

Jak twierdzi Edu Aguirre z „El Chiringuito”, Kylian Mbappe otrzymał kolejną propozycję od PSG. Francuski klub jest w stanie zaoferować 23-latkowi specjalną rolę w zespole. 23-latek miałby prawo decydowania o wzmocnieniach paryskiej ekipy, a także mógłby mieć wpływ na wybór trenera.

Doniesienia hiszpańskich mediów wydają się abstrakcyjne. Co ciekawe, Romain Molina zasugerował w jednym z komentarzy na Twitterze, iż Edu Aguirre może mówić prawdę i rzeczywiście taka propozycja padła. Pozostaje pytanie, czy Mbappe przyjmie ofertę PSG.

Komentarze

komentarzy