Leo Messi ogłosi ważną decyzję. Argentyńczyk pożegna się z Barceloną?

Messi

To może być prawdziwe trzęsienie ziemi. Według ostatnich doniesień mediów, Leo Messi we wtorek ogłosi bardzo ważną decyzją w sprawie swojej przyszłości. Jak sugeruje dziennikarz, który podał wiadomość, Argentyńczyk najprawdopodobniej nie zamierza kontynuować swojej kariery w Barcelonie. 

W szeregach „Dumy Katalonii” następują spore zmiany. Nowym szkoleniowcem zespołu został Ronald Koeman. Holenderski trener ma odświeżyć szatnie, co potwierdza m.in. rychła przeprowadzka Luisa Suareza. Urugwajczyk usłyszał od klubu informację, że może szukać sobie nowej drużyny.

Messi ogłosi decyzję

Bardzo ciekawą wiadomość przekazał we wtorek Miquel Blazquez. Według wspominanego dziennikarza, Leo Messi podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości. Otoczenie zawodnika już wie, co zamierza zrobić 33-latek. Z kolei cały świat wkrótce powinien usłyszeć wiadomość. Messi zamierza zakomunikować swój wybór jeszcze dziś (tj. wtorek).

Jak sugeruje źródło, Leo nie chce kontynuować swojej kariery w Barcelonie.

Specjalna zagrywka?

Temat przenosin Messiego do innego klubu jest poruszany dość regularnie od kilku lat. Z reguły kończy się to na porozumieniu z „Dumą Katalonii”. Warto pamiętać, że kontrakt Argentyńczyka ważny jest tylko do końca sezonu 2020/2021. Jak będzie tym razem?