Liverpool sprowadzi dwóch obrońców w Deadline Day?!

Wszystko wskazuje na to, że to Liverpool będzie najbardziej zapracowaną drużyną z BIG SIX w trakcie ostatniego dnia zimowego okna transferowego. Zespół mistrza Anglii chce wzmocnić środek obrony. Niewykluczone, że do klubu dojdzie aż dwóch nowych zawodników.

Pierwszy z nich to Ben Davies. Informacje na temat transferu piłkarza Preston North End pojawiły się w niedzielny wieczór. Jak informował m.in. John Percy z „The Telegraph”, Liverpool zapłaci za zawodnika 2 miliony funtów. Zaplanowano już nawet testy medyczne 25-latka.

Drugi defensor?

Na transferze piłkarza z Championship zarząd „The Reds” nie zamierza kończyć zakupów. James Pearce z „The Athletic” sugeruje, iż klub z Anfield spróbuje ściągnąć jeszcze jednego defensywnego gracza. Na radarze Liverpoolu był Duje Caleta-Car z Marsylii, jednakże francuski zespół nie chce żegnać się z Chorwatem, gdyż najprawdopodobniej nie znajdzie odpowiedniego następcy.

Z kolei Max Bielefeld z niemieckiego Sky Sport informuje, że Liverpool próbuje sprowadzić Ozana Kabaka z Schalke. „The Reds” chcieliby wypożyczyć defensora z opcją wykupu. Podobnie jak w przypadku Marsylii, zarząd Schalke obawia się, że nie znajdzie w tak krótkim czasie odpowiedniego następcy.

 

Komentarze

komentarzy