Maciej Bartoszek został nowym trenerem Wisły Płock!

Bardzo szybko Wisła Płock doszła do porozumienia z nowym trenerem. W poniedziałek klub z PKO BP Ekstraklasy pożegnał się z Radosławem Sobolewskim. Jego miejsce zajął Maciej Bartoszek, który od marca tego roku pozostawał bez klubu po rozstaniu z Koroną Kielce.

Zmiany w Wiśle Płock były nieuniknione. Radosław Sobolewski jasno bowiem zadeklarował, że w przyszłym sezonie nie będzie prowadził zespołu z Płocka. Zarządowi klubu nie pozostało nic innego, jak zmienić trenera. W szczególności, że zespół spisywał się ostatnio bardzo kiepsko, co potwierdza seria ośmiu ligowych spotkań bez zwycięstwa.

Maciej Bartoszek trenerem Wisły Płock

W kontekście nowego trenera Wisły Płock wymieniano kilka nazwisk w tym Jerzego Brzęczka czy Aleksandara Vukovicia. Zapewne żaden z nich nie chciał jednak przejmować drużyny na takim etapie sezonu. Zespół do końca kampanii będzie zatem prowadzić Maciej Bartoszek.

44-letni trener w ostatnim czasie prowadził Koronę Kielce. Z powodu rozczarowujących wyników, Bartoszek został zwolniony z klubu. Jak widać szkoleniowiec nie musiał zbyt długo czekać na atrakcyjną ofertę.

Fot. wisla-plock.pl

Komentarze

komentarzy