Manchester United zmienia stanowisko w sprawie Cristiano Ronaldo!

Sporo zamieszania spowodował Cristiano Ronaldo, który początkiem lipca opóźnił swój powrót do klubu. Portugalczyk dał jasno do zrozumienia władzom Manchesteru United, że chce zmienić klub. Początkowo zarząd „Czerwonych Diabłów” nawet nie brał pod uwagę rozmów w kwestii ewentualnego transferu 37-latka. Według ostatnich doniesień mediów, zespół z Old Trafford zmienił stanowisko.

Manchester United zajął szóste miejsce na koniec sezonu, więc nie zagra w Lidze Mistrzów podczas trwającego sezonu. To duży cios dla wielokrotnego mistrza Anglii, ale również dla samego Cristiano Ronaldo, który przykuwa ogromną uwagę na grę w tych prestiżowych rozgrywkach.

W związku zaistniałą sytuacją, Cristiano Ronaldo chce opuścić Manchester United i dołączyć do zespołu, który rywalizuje w LM.

Manchester United da zielone światło?

Początkowo zarząd „Czerwonych Diabłów” niechętnie podchodził do ewentualnej utraty Portugalczyka. Jak twierdzi jednak Simon Stone z BBC Sport, Manchester United zmienił zdanie i może pozwolić odejść Ronaldo. To efekt obaw, jakie ma klub w związku z nastrojami panującymi w drużynie.

Manchester United w bardzo kiepskim stylu rozpoczął nowy sezon, przegrywając zarówno mecz z Brighton, jak i starcie z Brentford. Kolejnym przeciwnikiem „Czerwonych Diabłów” jest Liverpool.

Komentarze

komentarzy