Marcin Bułka chce grać. Jaka będzie przyszłość bramkarza PSG?

fot.: YouTube, kanał Foot Truck

Marcin Bułka nie do końca może być zadowolony ze swojego pierwszego sezonu w PSG. Co prawda 20-latek zaliczył już debiut w Ligue 1, jednakże Polak obecnie daleki jest od miejsca w meczowej osiemnastce. W związku z tym, Bułka może w przyszłym sezonie reprezentować barwy innego zespołu. Pytanie, na jakiej zasadzie bramkarz przeszedłby do innej ekipy.

Dość niespodziewanie Marcin Bułka zameldował się w wyjściowej jedenastce PSG na starcie z FC Metz w Ligue 1. Był to efekt zawirowań transferowych między paryską ekipą, a Realem Madryt. Po tym, jak Keylor Navas i Sergio Rico przybyli do zespołu, Polak nie łapie się do meczowej osiemnastki.

Marcin Bułka chce grać

W trakcie rozmowy ze sport.tvp.pl, Marcin Bułka jasno zadeklarował swoje plany na kolejny sezon. 20-latek chce regularnie grać – Chcę iść grać. Teraz rozmawiam na temat przedłużenia kontraktu. Jesteśmy na łączach. Nie ma niestety jeszcze możliwości spotkania się twarzą w twarz, ale rozmawiamy cały czas i wydaje mi się, że w najbliższych tygodniach decyzja będzie podjęta. Ja wiem, że chcę iść grać i prawdopodobnie pójdę.

Obecny kontrakt Bułki z PSG obowiązuje do końca sezonu 2020/2021.

Wypożyczenie czy transfer definitywny?

Nie wiadomo, jak dokładnie potoczą się losy Marcina Bułki. Słowa bramkarza PSG sugerują, iż 20-latek najpierw podpisze nową umowę z PSG, a następnie trafi na wypożyczenie. Media we Francji przekonują, że francuski zespół widzi duży potencjał w golkiperze, jednakże na swoją szansę, Bułka musi jeszcze poczekać.

Komentarze

komentarzy