Mario Goetze dostał ofertę z MLS. Niemiec odrzucił propozycję!

Mario Goetze
Mario Goetze

Wraz z finiszem sezonu 2019/2020, Mario Goetze zakończył swoją przygodę z Borussią Dortmund. Od ponad miesiąca, 28-latek pozostaje bez klubu. Jak się okazuje, ofensywny gracz mógł przenieść się do MLS. Goetze odrzucił taką możliwość.

Jeszcze kilka lat temu, europejskie kluby biłyby się o podpis Goetze na zasadzie wolnego transferu. Niemiecki zawodnik ma jednak regularne problemy ze zdrowiem, dlatego uznane marki na arenie międzynarodowej niespecjalnie spieszą się z propozycjami dla 28-latka.

Mario Goetze mógł trafić do Inter Miami

Jak informuje Bild, Mario Goetze mógł już rozwiązać kwestię swojej przyszłości. Do piłkarza zgłosili się przedstawiciele ekipy z MLS. Mowa konkretnie o drużynie Inter Miami, którego jednym z właścicieli jest David Beckham.

Klub z USA zamierzał przekonać Goetze do podpisania kontraktu. 28-latek odmówił jednak zespołowi z USA, argumentując swoją postawę chęcią dalszej gry w Europie.

Poważne plany

Sam fakt podjęcia rozmów potwierdza plany, które ma Inter Miami. Klub z MLS zamierza stworzyć imponującą drużynę, co potwierdza sprowadzenie Blaise’a Matuidiego z Juventusu.