Mauricio Pochettino coraz bliżej Manchesteru United. W tle duże odszkodowanie!

Nadal nie wiadomo, czy Manchester United zdoła zatrudnić szkoleniowca na stałe, czy zdecyduje się na trenera, który poprowadzi zespół do końca sezonu. Jeśli spełni się ten pierwszy scenariusz to najprawdopodobniej na Old Trafford trafi Mauricio Pochettino. Argentyńczyk jest największym faworytem do objęcia posady w Manchesterze. Wygląda na to, że wyciągnięcie Pochettino z PSG nie będzie takie trudne. Wszystko zależy od wpłaty odszkodowania.

W momencie, gdy Manchester United pożegnał się z Ole Gunnarem Solskjaerem, jednym z faworytów do przejęcia funkcji stałego trenera stał się Mauricio Pochettino. Media od razu informowały, że Argentyńczyk wyraża sporą chęć w kontekście pracy na Old Trafford.

Pochettino coraz bliżej Manchesteru United

Jak donosi Samuel Luckhurst z Manchester Evening News, temat przeprowadzki Pochettino do Manchesteru United wydaje się coraz bardziej gorący. Według wspominanego źródła, zarząd angielskiego klubu jest przekonany, iż Pochettino zostanie następnym, stałym trenerem drużyny.

PSG oczekuje odszkodowania w wysokości 10 milionów funtów. Sam Pochettino chce dołączyć do zespołu z Old Trafford już teraz, zamiast czekać do końca sezonu.

Komentarze

komentarzy