Mecz Atletico z Chelsea w Lidze Mistrzów zostanie rozegrany w Polsce?!

W związku z panującymi obostrzeniami w Europie, niektóre lokalizacje spotkań Ligi Mistrzów stoją pod znakiem zapytania. Starcie Lipska z Liverpoolem już zostało przeniesione do Budapesztu. Ten sam los najprawdopodobniej podzieli potyczka Atletico z Chelsea w Madrycie. Co ciekawe, według ostatnich doniesień mediów, spotkanie obu ekip może zostać przeniesione do… Warszawy.

Pamiętajmy, że w tym roku już zobaczymy jeden prestiżowy mecz w Polsce. Pod koniec maja w Gdańsku zmierzą się finaliści Ligi Europy. Pierwotnie ostateczna potyczka LE miała mieć miejsce w sezonie 2019/2020, jednakże ze względu na pandemię koronawirusa, przełożono Polsce rolę gospodarza na kolejny rok.

Mecz Atletico z Chelsea w Warszawie?

W związku z nową odmianą koronawirusa, która została wykryta w Wielkiej Brytanii, wiele państw zablokowało loty z Wysp. Taka sytuacja ma miejsce m.in. w Hiszpanii. Dlatego też, Atletico może nie rozegrać domowego starcia 1/8 finału z Chelsea na własnym obiekcie. Potrzebna będzie nowa lokalizacja.

Bardzo ciekawą informację podał Angelo Mangiante. Według wspomnianego źródła, starcie Ateltico z Chelsea może odbyć się w Warszawie. Informacja powinna zostać potwierdzona jeszcze dziś (tj. poniedziałek).

 

Komentarze

komentarzy