Napoli stworzyło czwarty komplet strojów zadedykowany Diego Maradonie!

W środę 25 listopada pożegnaliśmy Diego Maradonę. Argentyński piłkarz był niezwykle ważnym zawodnikiem dla Napoli. Razem z włoskim klubem, Maradona cieszył się z mistrzostw ligi czy krajowych pucharów. Nic dziwnego, że ekipa z Neapolu chce w jak najlepszy sposób uhonorować swoją legendę. Klub przygotował specjalny komplet strojów, którego premierę zobaczymy już w niedzielny wieczór.

Tuż po tym, jak media obiegła informacja o śmierci Diego Maradony, prezydent Napoli Aurelio de Laurentiis wypowiedział się na temat możliwej zmiany nazwy stadionu na cześć Argentyńczyka. Według doniesień włoskich dziennikarzy, sprawa jest przesądzona. Już wkrótce obiekt Napoli będzie nosił nazwę Diego Maradony.

Specjalny komplet strojów

Ekipa z Neapolu przygotowała kolejny gest. Włoski klub poinformował bowiem, iż wspólnie z firmą Kappa zaprojektowano specjalną koszulkę, która będzie traktowana przez Napoli jako czwarty komplet strojów. Jak zdradza zespół, plany w kontekście koszulki sięgają zeszłego roku. Wszyscy w Neapolu mieli nadzieję, że Maradona będzie miał okazję zobaczyć koszulkę.

Z oficjalnego komunikatu można wywnioskować, iż koszulka nawiąże do barw Argentyny. Prezentacja nowego kompletu nastąpi bardzo szybko, gdyż już w niedzielny wieczór podczas meczu z Romą.

Komentarze

komentarzy