Nawałka wyciągnie konsekwencje?

0179344b-393e-4b1b-b8ca-9a143e780c23

Informowaliśmy was dzisiaj rano o problemach kadry, o których donosił Przegląd Sportowy. Sytuacja nabrała tempa do tego stopnia, że Zbigniew Boniek porozmawiał o całej sprawie z Adamem Nawałką.

Panowie spotkali się dzisiaj na kawie, jak zwykle mają w zwyczaju robić po zgrupowaniach kadry. Rozmawiali o wielu sprawach, ale głównie o doniesieniach Przeglądu Sportowego. Wspólnie uzgodnili, że sprawę zbadają, a jeśli wszystko się potwierdzi, to zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje wobec kadrowiczów, którzy uczestniczyli przy alkoholowych wieczorkach między meczami z Danią a Armenią.

Zbigniew Boniek ma świadomość tego, że takie sytuacje mogły mieć miejsce w grupie. Zapewnia, że jeśli coś się dzieje, to na pewno każdy winny poniesie konsekwencje swojego zachowania. Może skończyć się nawet na wydaleniach z reprezentacji. Zaznacza również przy tym, że sprawa zostanie wyjaśniona wewnątrz grupy bez pomocy mediów.

Przegląd Sportowy potwierdził również wcześniejsze informacje, że jeden z zawodników przeszarżował z alkoholem do tego stopnia, że skończyło się wymiotami. Całą sytuacją zażenowana była służba hotelowa. Nie jest to oczywiście nic nowego, bowiem od paru dni na Twitterze taka informacja krążyła z prędkością nowego Porsche Kuby Wojewódzkiego. Chodzi w tym wypadku o Łukasza Teodorczyka. Niestety, ale nie tylko on zachowywał się niewłaściwie.

Bez dwóch zdań prezes PZPN-u i Adam Nawałka dali jasny sygnał, że czas skończyć z obijaniem się i lekceważeniem spotkań eliminacyjnych. Czas powrócić do pokory, która dała awans na Mistrzostwa Europy.

forbet728x90

Odbierz darmowe 20 zł w nowym polskim bukmacherze forBET. Graj za darmo!

Takie promocje dla Polaków nie zdarzają się często. Żeby odebrać bonus wystarczy założyć konto >>> Z TEGO LINKU <<<, uzupełnić wszystkie potrzebne dane, a bonus zostanie automatycznie dodany do konta.

Więcej informacji na temat nowego bukmachera. 

Komentarze

komentarzy