Nelson Semedo zostanie zawodnikiem Wolverhampton!

Juventus Semedo

Od pewnego czasu Barcelona intensywnie pracuje nad sprzedażą kilku zawodników. Tym razem „Duma Katalonii” może osiągnąć sukces. Z klubem już wkrótce pożegnać się ma Nelson Semedo. Portugalczyk jest bliski przenosin do Wolverhampton.

Znając kulisy działań ekipy „Wilków” na rynku transferowym, zainteresowanie Semedo ze strony ekipy z Premier League nie powinno specjalnie zaskakiwać. Po pierwsze, Wolverhampton ma w swoich szeregach wielu Portugalczyków. Po drugie, przedstawicielem Nelsona jest nie kto inny, a Jorge Mendes. Klientami tego agenta są m.in. Ruben Neves, Daniel Podence, Rui Patricio czy Pedro Neto. Cała czwórka reprezentuje aktualnie barwy Wolves.

Semedo trafi do Wolverhampton

Według informacji Fabrizio Romano, Nelson Semedo zostanie piłkarzem Wolverhampton. Transfer Portugalczyka do angielskiej zespołu jest już dopięty, a sam obrońca podpisze kontrakt do 2025 roku. W przyszłym tygodniu Semedo przejdzie testy medyczne poprzedzające jego przeprowadzkę.

Zielone światło dla Barcelony

Sprzedaż Semedo sprawi, iż Barcelona będzie mogła pozwolić sobie na transfer nowego defensora. Celem hiszpańskiej ekipy jest Sergino Dest. Zainiteresowanie 19-latkiem wykazuje także Bayern Monachium.

Komentarze

komentarzy