Niepokojące wieści w sprawie Sergio Aguero. Argentyńczyk może zakończyć karierę?!

W trakcie pierwszej połowy rywalizacji z Alaves, Sergio Aguero skarżył się na ból w klatce piersiowej oraz problemy z oddychaniem. Napastnik „Dumy Katalonii” opuścił boisko, a Barcelona potwierdziła problemy zdrowotne argentyńskiego snajpera. Ostatnie doniesienia mediów w sprawie stanu zdrowia 33-latka są niepokojące. Niewykluczone, że Sergio Aguero nie wróci już na boisko.

Dość długo Sergio Aguero musiał czekać na debiut w oficjalnym meczu z Barceloną. Przypadł on na starcie z Valencią, które miało miejsce 17 października. Pierwszy gol 33-latka padł w El Clasico, które Barcelona przegrała 1:2. Z meczu na mecz Argentyńczyk wyglądał na murawie coraz lepiej, dlatego po rozegraniu całego spotkania z Vallecano, Aguero znalazł się wyjściowym składzie na pojedynek z Alaves.

Niepokojące informacje w sprawie stanu zdrowia Aguero

Napastnik „Dumy Katalonii” nie dograł nawet pierwszej połowy. Były gracz Manchesteru City zaczął skarżyć się na ból w klatce piersiowej oraz problemy z oddychaniem. Badania wykazały, iż Sergio Aguero ma arytmię serca, dlatego nie zagra przez kilka miesięcy, a jego stan zdrowia będzie pod dokładną obserwacją lekarzy.

Ostatnie doniesienia mediów są niepokojące. Jak twierdzi „Catalunya Radio”, istnieje możliwość, że Sergio Aguero nie wróci już na boisko i tym samym zostanie zmuszony do zakończenia kariery. Lekarze mieli poinformować napastnika, iż jego problem z sercem jest poważny, więc nie można wykluczyć najgorszego scenariusza.

W najbliższych tygodniach sytuację zdrowotną Aguero monitorować będą lekarze. Z pewnością podjęcie ostatecznej decyzji nie będzie pochopne.