Obiecujący transfer Kamila Piątkowskiego. Opuści Raków po zakończeniu sezonu!

Kamil Piątkowski nie przejdzie do Milanu. Jeszcze kilka dni temu zespół z Serie A wydawał się faworytem w wyścigu o defensora Rakowa. Włoska opcja poszła jednak w niepamięć. Według ostatnich doniesień mediów, Piątkowski przeniesie się do Salzburga, ale po sezonie 2020/2021.

Młody defensor ekipy z Częstochowy wzbudził zainteresowanie kilku europejskich mediów. Rozmowy w sprawie transferu prowadził Milan, który z pewnością rozważał polskiego zawodnika jako przyszłościową opcję. Lider Serie A najwidoczniej zrezygnował z transferu lub austriacka oferta okazała się ciekawsza dla samego piłkarza.

Kamil Piątkowski trafi do Salzburga

Jak twierdzi bowiem serwis „Meczyki.pl”, to Red Bull Salzburg będzie kolejnym klubem Kamila Piątkowskiego. Zespół z austriackiej Bundesligi ma zapłacić za 20-latka 5 milionów euro. Co najważniejsze (dla Rakowa Częstochowa), Piątkowski zostanie w polskim klubie do końca obecnego sezonu.

Wydaje się, że środkowy obrońca Rakowa podjął słuszną decyzję. Red Bull Salzburg to świetne miejsce do rozwoju z ogromnymi perspektywami. Na przestrzeni ostatnich lat zespół miał w swoich szeregach takich graczy jak: Erling Haaland, Sadio Mane, Naby Keita czy Dominik Szoboszlai.

Komentarze

komentarzy