Paulo Sousa na radarze kolejnego klubu?!

Coraz głośniej mówi się o możliwej zmianie pracy u Paulo Sousy. Kilka dni temu media obiegła informacja, iż poważne zainteresowanie Portugalczykiem wykazuje Flamengo. Szkoleniowiec miał już nawet spotkać się z przedstawicielami klubu. Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, Flamengo może mieć konkurenta. Chęć zatrudnienia Sousy wykazuje również Internacional. 

Czy przygoda Paulo Sousy z reprezentacją Polski jest udana? Można mieć spore wątpliwości. Kadra pod wodzą portugalskiego trenera odpadła już na etapie fazy grupowej Euro 2020, a także nie zdołała zagwarantować sobie rozstawienia w barażach o mistrzostwa świata, przegrywając decydujące starcie z Węgrami.

Sousa otrzymał jednak możliwość poprowadzenia kadry do końca walki o udział w wielkiej imprezie. Na ten moment, 51-latek ma zasiąść na ławce podczas starcia z Rosją.

Kolejny klub zainteresowany Sousą?

Celowo użyliśmy wyrażenia „na ten moment”, gdyż sytuacja związana z portugalskim szkoleniowcem wydaje się rozwojowa. Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o rozmowach na linii Paulo Sousa – Flamengo. Sprawę skomentował nawet rzecznik PZPN. Według ostatnich doniesień, zainteresowanie zatrudnieniem Sousy jest jeszcze większe.

Jak twierdzi portal „Globo Esporte”, ekipa Internacional również widzi 51-latka na ławce swojego zespołu. Wygląda na to, że notowania Paulo Sousy w Brazylii są bardzo wysokie. Czy Portugalczyk trafi do Ameryki Południowej? Czas pokaże.