Poważne problemy Realu Madryt. Dłuższa przerwa Sergio Ramosa?!

Sergio Ramos

Wyniki Realu Madryt w ostatnim czasie pozostawiają wiele do życzenia. Dodatkowo „Królewscy” muszą zmagać się z problemami kadrowymi. Przez około miesiąc niedostępny będzie Eden Hazard. Do grona niedysponowanych graczy dołącza Sergio Ramos. Według ostatnich doniesień mediów, Hiszpan musi przejść operację kolana. Z tego powodu czeka go dłuższa przerwa.

Rezultaty „Królewskich” w meczach bez udziału Sergio Ramosa potwierdzają, jak ważnym zawodnikiem jest dla madryckiej ekipy 34-latek. Wystarczy powiedzieć, że w obecnej kampanii podczas nieobecności Hiszpana w meczach LaLiga i Ligi Mistrzów, Real Madryt wygrał 4 z 9 spotkań, notując aż cztery porażki.

Dłuższa przerwa Ramosa

Wygląda na to, że w najbliższych meczach Real Madryt będzie musiał radzić sobie bez swojego kapitana. Jak donosi radio COPE, Sergio Ramos w sobotę przejdzie operację łąkotki w lewym kolanie. Zabieg sprawi, iż Ramos nie pojawi się na murawie przez około sześć tygodni.

Jeśli doniesienia mediów zostaną potwierdzone, Ramos opuści m.in dwumecz z Atalantą w Lidze Mistrzów, a także ligowe potyczki z Atletico Madryt czy Realem Sociedad.

Komentarze

komentarzy