Prezes PZPN spotka się z prezydentem. Tematem rozmów Matty Cash!

Tematem głównym w kontekście reprezentacji Polski jest ostatnio Matty Cash. W czwartek pojawiła się informacja o chęci powołania zawodnika Aston Villi już na listopadowe zgrupowanie kadry. Według ostatnich doniesień, sprawa jest na tyle pilna, iż prezes PZPN – Cezary Kulesza spotka się z prezydentem – Andrzejem Dudą.

Biorąc pod uwagę aspekty czysto sportowe, nikt chyba nie ma wątpliwości, że Matty Cash będzie poważnym wzmocnieniem naszej kadry. 24-latek jest bardzo istotnym ogniwem zespołu z Birmingham. W trakcie obecnego sezonu prawy defensor wystąpił w dziewięciu meczach i zdobył jedną bramkę oraz zaliczył jedną asystę.

Specjalne spotkanie?

Aktualizację na temat sytuacji Casha przedstawił w czwartek Piotr Koźmiński z serwisu WP Sportowe Fakty, który poinformował, że Paulo Sousa spotka się w ten weekend z zawodnikiem AV. Selekcjoner naszej kadry ma nadzieję, że uda się powołać 24-latka już na listopadowe zgrupowanie kadry.

Nowe światło na tę sprawę rzuca Sebastian Staszewski z Interii. Według wspominanego dziennikarza, prezes PZPN – Cezary Kulesza już dziś (tj. piątek) spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą w sprawie paszportu Casha. Kulesza miał zmienić nastawienie do tej sprawy po prośbie Paulo Sousy.