Ralf Rangnick zostanie nowym trenerem Manchester United!

Kilka dni temu Manchester United zakończył współpracę z Ole Gunnarem Solskjaerem, a obowiązki trenera przejął Michael Carrick, który poprowadził zespół w starciu z Villarreal. Według ostatnich doniesień mediów zarząd „Czerwonych Diabłów” znalazł nowego szkoleniowca. Tym trenerem jest Ralf Rangnick. Niemiec ma podpisać umowę na pół roku, a następnie zostać doradcą klubu. 

W momencie, gdy Manchester United zwolnił Solskjaera, pozostawało pytanie, czy zespół z Old Trafford zdoła znaleźć stałego szkoleniowca. Poważnym kandydatem wydawał się Mauricio Pochettino. Ostatecznie Argentyńczyk nie trafi do Manchesteru. Przynajmniej w najbliższych miesiącach.

Ralf Rangnick zostanie trenerem Manchesteru United

Jak informują dziennikarze „The Athletic”, nowym trenerem Manchesteru United zostanie Ralf Rangnick, który podpisze kontrakt na pół roku. Oznacza to, iż „Czerwone Diabły” wybrały opcję tymczasową. Rangnick ma poprowadzić zespół do końca sezonu, a następnie zostać doradcą klubu z Old Trafford.

Manchester United uzgodnił wszystko z Lokomotiwem Moskwa. Aktualnie trwa proces załatwienia pozwolenia na pracę. Rangnick najprawdopodobniej nie poprowadzi zespołu w starciu z Chelsea.

Komentarze

komentarzy