Real Madryt złożył ogromną ofertę za Kyliana Mbappe!

Ostatnie dni letniego okna transferowego mogą być bardzo gorące. Wszystko za sprawą sytuacji związanej z Kylianem Mbappe. Według najnowszych doniesień mediów, Real Madryt złożył ofertę w wysokości 160 milionów euro za francuskiego gracza. Nadal PSG nie zgadza się na ten transfer.

Powszechnie uważa się, że Real Madryt jest Kylianowi Mbappe po prostu pisany. 22-latek niejednokrotnie dawał sygnały, iż gra w ekipie „Królewskich” to jego marzenie. Pozostaje pytanie, kiedy się spełni. Wygląda na to, że klub ze stolicy Hiszpanii stara się zrealizować ten cel nieco szybciej. Jak wiadomo, obecna umowa Mbappe z PSG obowiązuje do końca sezonu 2021/2022. Piłkarz dał jasno do zrozumienia, że nie podpisze nowego kontraktu.

Real Madryt z wielką ofertą za Mbappe

„Królewscy” najprawdopodobniej chcą nieco przyćmić przenosiny Messiego do PSG, realizując pod koniec okna ogromny transfer. Wiele wiarygodnych źródeł, w tym także m.in. Fabrizio Romano, poinformowało, że Real Madryt złożył ofertę za Kyliana Mbappe, która opiewa na 160 milionów euro.

Francuskie media (m.in. L’Equipe) donoszą, że PSG odrzuciło tę propozycję i nadal nie zamierza sprzedawać swojego kluczowego gracza. Mając jednak na uwadze kontrakt Mbappe, a także chęć przeprowadzki ze strony piłkarza, można odnieść wrażenie, że ta transakcja rzeczywiście jest bardzo realna.

Komentarze

komentarzy