Seks-afera w Premier League. „Dobrze znany” piłkarz ofiarą spisku i szantażowany zdradą?

Dymy – tym słowem najlepiej opisać to, o czym w piątkowe przedpołudnie poinformowała angielska prasa. Dobrze wiemy, że zawodnicy Premier League to w sporej części nie takie aniołki, a afery związane z nimi co jakiś czas trafią na pierwsze strony gazet. Ostatnio stało się to za sprawą Danny’ego Drinkwatera, obecnie… no właśnie – kogo?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem ZZP530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Gwiazdor, którego nazwiska nie można ujawnić z powodów prawnych, miał stać się ofiarą szantażu. 28-letnia Natalia Wood, którą poznał w 2017 roku poprzez social media, zażądała przed rokiem pieniędzy w zamian za niepoinformowanie mediów o ich spotkaniach (widzieli się dwukrotnie). Nie byłoby powodu do afery, gdyby nie to, że zawodnik ma na co dzień stałą partnerkę. Co dokładnie usłyszał sąd w Bristol?

Kobieta miała przygotować spisek, polegający na zrobieniu obciążającego zdjęcia w jednoznacznej sytuacji. W tym celu zostawiła zapasową kartę od hotelowego pokoju, w którym umówiła się z piłkarzem, trzem mężczyznom. Tyrone Coleman (34), Nathan Coleman (38) i Prince Rowe (37), mieli być gwarancją wykonania „odpowiednich” zdjęć.

Kiedy jednak dwóch z nich weszło do pokoju i zaczęli robić zdjęcia, dobrze znany zawodnik Premier League miał wpaść w panikę i… uciec przez okno w samej bieliźnie, wykorzystując schody przeciwpożarowe. – Miałem dziwne wrażenie, że coś jest nie tak. W ciągu kilku minut drzwi się otworzyły i weszło dwóch facetów. To stało się tak szybko. Wtedy zobaczyłem okno po prawej stronie. Udało mi się wyjść, nie zastanawiając się, jak wysoko było. Myślałem – jestem w pokoju i weszło dwóch facetów – jestem w złej sytuacji. Wyskoczyłem z okna i udało mi się złapać schodów – zeznawał zawodnik. Dość szybko udało mu się schować w pobliskiej restauracji, dzięki czemu uniknął sfotografowania przez przypadkowe osoby, które mogły być świadkami zajścia. Pracownicy restauracji, kiedy go oczywiście rozpoznali, dali mu ubrania aż do przybycia policji.

Piłkarz po zajściu wysłał do swojej wiadomości wiadomość, w której przekazał, by zamknęła wszystkie drzwi i okna, bo „został okradziony”. Sam zaś otrzymał wiadomość od Natalii Wood, w której poinformowała: „Sądząc po reakcji, wiesz, że zrobiłeś coś złego. Naprawdę nie chcę przekazać tego mediom, ale jeśli nie odpowiesz w ciągu 24 godzin, nie pozostawisz mi wyboru”.

Pieniądze nie zostały przekazane, jednak trwający teraz proces dotyczy samego opracowania planu spisku oraz szantażu. Natalia Wood, która przyznała się do udziału w tej niecnej operacji, twierdzi jednak, że została wykorzystana jako przynęta. Plan miał przygotować Tyrone Coleman, z którym poznała się w programie „Take Me Out”. Wszyscy trzej mężczyźni natomiast zaprzeczają udziału w spisku oraz kradzieży odzieży i Rolexa zawodnika, które zostały w pokoju.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem ZZP530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy