Steven Gerrard został trenerem Aston Villi!

Potwierdziły się doniesienia angielskich mediów. Nowym szkoleniowcem Aston Villi został Steven Gerrard, który zastąpił na tym stanowisku Deana Smitha. Przed byłym trenerem Rangersów wyzwanie w postaci wyciągnięcia zespołu z kryzysu.

Konkretne informacje dotyczące pracy Stevena Gerrarda w Premier League pojawiły się w środę. „The Telegraph” donosił, iż przedstawiciele Aston Villi doszli do porozumienia z Rangersami w sprawie przenosin Stevena Gerrarda, więc angielski szkoleniowiec musiał uzgodnić warunki kontraktu z zespołem z Birmingham.

Steven Gerrard szkoleniowcem Aston Villi

Rozmowy przebiegły bardzo sprawnie. W czwartkowe przedpołudnie Aston Villa poinformowała o zatrudnieniu Stevena Gerrarda.

W takich słowach na temat nowego wyzwania wypowiedział się angielski szkoleniowiec – Aston Vila to klub z bogatą historią i tradycją w angielskiej piłce. Jestem niezmiernie dumny, że zostałem nowym trenerem tego zespołu. W moich rozmowach z zarządem było oczywiste, jak ambitne są ich plany wobec klubu i nie mogę się doczekać, by pomóc im osiągnąć te cele.

Komentarze

komentarzy