Thiago Alcantara ustalił warunki kontraktu z Liverpoolem. Transfer kwestią czasu?

Nabiera tempa przeprowadzka Thiago Alcantary do Liverpoolu. Według ostatnich doniesień mediów, Hiszpan ustalił już warunki kontraktu z ekipą „The Reds”. Pomocnik Bayernu jest już na tyle pewny przenosin, iż znalazł dom w mieście Beatlesów.

Już jakiś czas temu, Thiago Alcantara zakomunikował władzom Bayernu, że chce opuścić zespół z Monachium. Od początku spekulacji faworytem w wyścigu o 29-latka był Liverpool. Przedstawiciele angielskiej ekipy bardzo spokojnie podchodzili jednak do tej transakcji.

Rozpoczęte rozmowy

Przełom w tej sprawie nastąpił kilka dni temu. Jak informował bowiem Bild, „The Reds” rozpoczęli rozmowy z „Bawarczykami” w sprawie kwoty transakcji. Mistrz Niemiec nie zamierza stawać na przeszkodzie 29-latkowi, jednakże nie sprzeda zawodnika po promocyjnej cenie.

Sugeruje się, że Bayern zaakceptuje ofertę, która będzie opiewać na 30 milionów euro.

Warunki kontraktu uzgodnione

Mohamed Bouhafsi zdradził, iż Thiago Alcantara uzgodnił już warunki kontraktu. Hiszpan ma podpisać umowę, która będzie obowiązywać przez cztery lata. Pomocnik jest na tyle przekonany, że transfer dojdzie do skutku, iż poinformował niektórych kolegów z zespołu o przenosinach do Liverpoolu.

Co więcej, 29-latek znalazł nawet posiadłość w mieście Beatlesów.

 

Komentarze

komentarzy