Thomas Tuchel wraca do pracy. Zostanie szkoleniowcem Chelsea!

Thomas Tuchel (PSG)
Thomas Tuchel (PSG)

Wszystko wskazuje na to, że Thomas Tuchel bardzo szybko znalazł nową pracę. Pod koniec grudnia niemiecki szkoleniowiec został niespodziewanie zwolniony z PSG. Według ostatnich doniesień mediów, 47-latek przejmie Chelsea. Z londyńskim klubem żegna się powiem Frank Lampard.

Nikogo raczej nie zaskoczy fakt, iż zarząd Chelsea stracił cierpliwość. W poniedziałkowe przedpołudnie pojawiła się informacja o zwolnieniu Franka Lamparda. Sympatycy „The Blues” mogli zatem zastanawiać się, kto pojawi się na ławce trenerskiej zespołu ze Stamford Bridge.

Thomas Tuchel zostanie trenerem Chelsea

Według informacji takich źródeł jak The Telegraph, niemieckiego Sky, The Athletic, Thomas Tuchel zostanie nowym szkoleniowcem Chelsea. Wkrótce powinny pojawić się oficjalne informacje w sprawie zwolnienia Lamparda, a także zatrudnienia Tuchela.

Z pewnością wpływ na wybór niemieckiego trenera ma fakt, iż w Chelsea są Timo Werner czy Kai Havertz. Obaj zawodnicy od momentu transferu nie błyszczą na murawie. Zarząd „The Blues” ma zatem nadzieję, iż Tuchel pomoże swoim rodakom w powrocie do odpowiedniej formy.